O nás

Společnost REDVEL s.r.o. se již od roku 1998 specializuje na zásobování velkoodběratelů vybraným sortimentem zboží. V současné době jsou páteří naší nabídky jednorázové latexové, nitrilové a vinylové rukavice pro zdravotnictví, průmysl i domácnost, latexové úklidové rukavice, kondomy INSPIRACE a v neposlední řadě cívkové a polštářkové náplasti SPOFAPLAST.

Díky pevnému postavení u dodavatelů a nákupu produktů přímo u výrobců jsme schopni poskytnout svým odběratelům nadstandardní kvalitu, rychlé dodací lhůty, plné vykrývání objednávek a zejména výhodné cenové podmínky. Doprava zboží k odběrateli je zdarma a je zajišťována vlastními vozy nebo přepravní službou.

Zajímavým zpestřením naší nabídky jsou reklamní kondomy. Na zakázku zhotovíme krabičky s libovolným potiskem obsahující 1 kus kondomu. Vaše firma se tak může tímto neobvyklým a vtipným dárkem s vysokou užitnou hodnotou ;-) odlišit od konkurence. Reklamním agenturám poskytujeme agenturní slevy.

Pokud máte zájem rozšířit svůj sortiment o námi dodávané zboží, nebo nejste plně spokojeni se svým současným dodavatelem, obraťte se s důvěrou na nás.

Kontaktovat nás můžete v pracovní dny od 8-12 a 12,45-16 hod. na telefonním čísle: 724 209 672 nebo kdykoliv e-mailem: info@redvel.cz.

Rádi s Vámi navážeme oboustranně prospěšnou spolupráci.

Naše společnost zpracovává osobní údaje podle nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 (GDPR), více v tomto dokumentu.

 

Kontaktní formulář

K zaslání dotazu nebo poptávky můžete využít tento kontaktní formulář. 

Položky označené * je nutno vyplnit.

Maecenas fermentum

Pellentesque aliquam

Nullam viverra purus

Maecenas nec pulvinar leo

2013 © Redvel

Webové stránky vytvořilo eStudio | Webdesign & SEO | Postaveno na ReflexCMS