Úklidové rukavice

 Latexové rukavice NIKE

Latexové rukavice NIKE

Pro úklid, práci se zeminou, hnojivy a na zahradě. Vnitřní semišování zvyšuje komfort rukavic a příjemný pocit suchých rukou. Protiskluzové struktury na dlani a prstech usnadňují práci s kluzkými předměty.Tloušťka 0,30 mm, délka 300 mm, zelená barva. Velikosti S,M,L,XL. 1 pár v PE sáčku, 12 párů v polybagu, karton = 144 párů.

 

Úklidové rukavice Favorit

 

Latexové rukavice FAVORIT

pro úklid, práce na zahradě, v průmyslových provozech,... Vnitřní semišování zvyšuje komfort rukavic a příjemný pocit suchých rukou. Protiskluzové struktury na dlani a prstech usnadňují práci s kluzkými předměty. Tloušťka 0,36 mm, délka 330 mm, modrá barva. Velikosti S,M,L,XL. 1 pár v PE sáčku, 12 párů v polybagu, karton = 144 párů.

 

Úklidové rukavice Jana

 

Latexové rukavice JANA

pro úklid, práce na zahradě, v průmyslových provozech,... Vnitřní semišování zvyšuje komfort rukavic a příjemný pocit suchých rukou. Protiskluzové struktury na dlani a prstech usnadňují práci s kluzkými předměty.Tloušťka 0,3 mm, délka 300 mm, růžová barva. Velikosti S,M,L. 1 pár v PE sáčku, 12 párů v polybagu, karton = 144 párů.

 
  ú

Naše společnost zpracovává osobní údaje podle nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 (GDPR), více v tomto dokumentu.

Kontaktní formulář

K zaslání dotazu nebo poptávky můžete využít tento kontaktní formulář. 

Maecenas fermentum

Pellentesque aliquam

Nullam viverra purus

Maecenas nec pulvinar leo

2013 © Redvel

Webové stránky vytvořilo eStudio | Webdesign & SEO | Postaveno na ReflexCMS